Benefity

Benefity

výhody programu Toyota Overené Jazdené Vozidlá.

Z NAJLEPŠÍCH NOVÝCH VOZIDIEL SA STÁVAJÚ TIE NAJLEPŠIE JAZDENÉ VOZIDLÁ.

Legendárna kvalita značky Toyota pramení z našej filozofie neustáleho zlepšovania. Všetky vozidlá projektujeme s mimoriadnym dôrazom na každý detail. Zákazníci, ktorí sa rozhodli pre značku Toyota, sa môžu vždy spoľahnúť na to, že cestujú automobilom, ktorý dokáže poskytnúť pocit bezpečia a komfortné používanie na mnoho rokov.

Aby vlastnenie vozidla značky Toyota bolo skutočným zážitkom, pripravili sme pre Vás celoeurópsky program Toyota Overené Jazdené vozidlá. Vozidlá zaraďujeme do programu automaticky, ak sú splnené nasledovné podmienky:

 • Vozidlo je vo výbornom technickom a estetickom stave
 • Vozidlo má náležite doloženú históriu prejdených km a servisné záznamy
 • Vozidlo má menej ako 8 rokov
 • Vozidlo nemá prejdených viac ako 160 000 km

12-mesačná predĺžená záruka

Na všetky vozidlá z programu Toyota Overené Jazdené vozidlá (zn. Toyota) bez rozdielu platí 12-mesačná predĺžená záruka priamo od výrobcu, do 8 rokov od prvej registrácie alebo do 160 000 prejdených kilometrov, podľa toho, čo nastane skôr. Záruka začína plynúť v deň predaja jazdeného vozidla.

Každý zákazník získava istotu, že nasledujúcich 12 mesiacov odo dňa nákupu auta môže jazdiť bez starostí. Kompletné znenie záruky je uvedené v záručnej knižke.

ZÁRUČNÁ KNIŽKA

12-mesačná asistenčná služba

Súčasťou programu Toyota Extracare sú komplexné bezplatné asistenčné služby Toyota Eurocare.

EUROCARE VYUŽIJETE V PRÍPADE:

 • poruchy
 • nehody
 • problémov s palivom
 • vybitia akumulátora
 • defektu pneumatiky
 • straty kľúčov, či pri zatvorení kľúčov vo vozidle
 • krádeže vozidla
 • ďalších ťažkostiach s vaším vozidlom

KONTAKT EUROCARE

Cestná asistenčná služba Toyota vám poskytne pomoc zadarmo 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku

Ak sa nachádzate v Slovenskej republike, volajte bezplatne: 0800 162 626
Ak sa nachádzate v zahraničí vrátane Českej republiky, volajte: +420 221 586 626

Výhodné financovanie

Toyota Financial Services ponúka flexibilné finančné produkty, vďaka ktorým môžete nadobudnúť nové vozidlo pri nízkych vstupných nákladoch. Bližšie informácie o možnosti financovania a poistenia Vášho vozidla nájdete v časti „Financovanie“.

TECHNICKÉ ZÁZEMIE TOYOTA

Vozidlá z programu Toyota Overené Jazdené vozidlá sú dostupné iba u autorizovaných partnerov Toyota. Všetci predajcovia majú k dispozícii profesionálne technické zázemie a zaškolených mechanikov. Preto máte istotu, že sa budú o vaše vozidlo profesionálne starať. V prípade, ak údržbu a opravy budete vykonávať pravidelne, môžete dodatočne využiť výhodný servis.

Kompletná kontrola vozidla

Vozidlá z programu Toyota Overené Jazdené vozidlá spĺňajú tie najprísnejšie štandardy tak z technického, ako aj optického hľadiska. Naši zaškolení mechanici vaše vozidlo starostlivo skontrolujú a postarajú sa o to, aby nielen vyzeralo, ale aj fungovalo ako nové. Pri tejto kontrola sa vykonáva viac než 100 činností, aby ste mali 100 % istotu, že kupujete kvalitné a bezpečné vozidlo, s ktorým môžete bez starostí vyraziť na cestu. V certifikovanom jazdenom vozidle sa budete cítiť ako v novom.